Ako to funguje

Produkt KINIRIL má výnimočné zloženie.
Obsahuje až 33 zložiek, navrhnutých tak, aby účinok na vlasy, pokožku a nechty bol komplexný a vyvážený.

PEVNÉ A ZDRAVÉ VLASY

Pevné a zdravé vlasy, ich prirodzený objem a žiarivý lesk sú prejavom dokonalej krásy. Jednou z najdôležitejších vecí pri starostlivosti o vlasy je výživa. Vlasy sú veľmi citlivé na nedostatok vitamínov a minerálnych látok. Vypadávanie vlasov alebo ich znížená kvalita je znamením, že organizmu môže niečo chýbať. Prvá vec, ktorú odporúčajú odborníci, je dobre vyvážený príjem potrebných vitamínov, bielkovín, železa, zinku a dokonca aj základných tukov. Najlepšie vitamíny na vlasy sú tie, ktoré získate z prirodzenej stravy, strážiť si ich pravidelný príjem však často vyžaduje až nadľudský výkon.

Zložky Kinirilu podporujúce pevnosť a zdravie vlasov:

 • Zinok, Kremík, Biotín, Selén, Kyselina pantoténová prispievajú k udržaniu zdravých, resp. zdravo vyzerajúcich vlasov,
 • Želatínu a L-cystín zvyšujúce hrúbku vlasov,
 • L- Methionín prispieva k obmedzeniu ich vypadávania,
 • PABA pomáha udržiavať vlasy v optimálnom stave

JEMNÁ A ZDRAVÁ POKOŽKA

Nech by nám v skriniach viselo hoc aj milión šiat, pokožku máme vždy len jednu. Jej funkcia nie je ani zďaleka len estetická, preto sa o ňu musíme starať a ochraňovať ju. Stav pokožky môže hovoriť aj o stave celého organizmu, vrátane vnútorných orgánov. Dokonalá pokožka a zdravá pleť závisí od mnohých faktorov. Jej stav ovplyvňuje predovšetkým správna životospráva, dostatočná starostlivosť, stres i životné prostredie. Pleť starne hlavne kvôli zvýšenému počtu voľných radikálov, trpí však aj nedostatkom vitamínov. "Vitamíny na pleť" získavame hlavne cez stravovací režim, často je však vhodné pomôcť organizmu aj pomocou výživových doplnkov.

Zložky Kinirilu podporujúce jemnosť a zdravie pokožky:

 • Biotín, Kremík, Vitamín B2, Zinok, Vitamín A, Jód, Niacín, Kyselina pantoténová prispievajú k udržaniu zdravej pokožky,
 • Kolagén ma blahodárny účinok pri udržiavaní jej pevnosti a elasticity,
 • Beta karotén pomáha chrániť pokožku pred poškodením slnkom,
 • Špargľu podporuje vývoj kožných buniek a regeneráciu pokožky,
 • Echinacea úzkolistá a Ovos siaty majú priaznivý vplyv pri kožných ochoreniach,
 • PABA pomáha udržiavať pokožku optimálnom stave

LESKLÉ A PEVNÉ NECHTY

Aj upravené a zdravé nechty sú súčasťou dokonalého vzhľadu. Keď sú nechty upravené, pôsobia esteticky. Zdravé nechty sú hladké, bez rýh a rôznych hrbolčekov alebo vyvýšenín. Samozrejmosťou je jemne ružové lôžko a lesk. Ak sa vám však zdá, že sa kvalita vašich nechtov v poslednom období zhoršila, čosi nie je v poriadku a telu niečo chýba. Najdôležitejší pre kvalitu a dokonalý vzhľad nechtov je prísun primárnych vitamínov a minerálov.

Zložky Kinirilu podporujúce lesk a pevnosť nechtov:

 • Zinok, Kremík, Selén prispievajú k udržaniu zdravých nechtov,
 • Želatína a L- cystín významne zvyšujú ich tvrdosť

MNOHO ĎALŠÍCH BENEFITOV

KINIRIL je navyše doplnený o množstvo vitamínov, minerálov, enzýmov, či antioxidantov, ktoré prispievajú k správnej látkovej premene a tvorbe energie (Vápnik, Horčík, Fosfor, Železo, Vitamín B1), zníženiu vyčerpania a únavy (Železo, Vitamín B12), prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom (Mangán, Vitamín E, Bioflavonoidy, Papaín), a pôsobia priaznivo na funkciu imunitného (Selén), či nervového systému (Vitamín B1) a psychickú činnosť (Vitamín B12).

Podrobnejšie účinky jednotlivých zložiek Kinirilu si možte prečítať v sekcii zloženie.