Vstúpte s trendovým účesom do roku 2020

pridané 15.01.2020

Začnite novú dekádu v novom šate. Črtá sa pred vami nejedna príležitosť na to, ako vstúpiť do nového roka a novej dekády štýlovo. Jednou z nich môže byť práve zmena účesu, ktorá dá každému človeku pocit novosti a sviežosti. Nový rok prináša zmeny nielen v strihoch, ale aj vo farbách, účesoch a v starostlivosti o vašu korunu krásy. Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí chcú byť aj tento rok IN, hoďte očkom na nasledujúce riadky.

Bob strih stále vedie

Krátke účesy budú dominovať vlasovým trendom aj v novej dekáde. Tento účes si zamilovali ženy už v 60-tych rokoch a zub času naň nijako nepôsobí. Hodí sa dámam s rôznymi typmi tváre, a práve to robí tento účes tak populárnym už dlhé desaťročia. Ak k nemu doladíte trendovú farbu, máte určite vyhraté.

Krása dlhých vlasov

Ak nie ste nadšencom krátkych strihov, máme pre vás dobrú správu. Veľmi modernými sa pre tento rok stali aj super dlhé vypestované vlasy. Účesy siahajúce po bedrá podčiarkujú prirodzenú ženskú krásu. Netreba však zabúdať, že dlhé a zdravé vlasy vyžadujú aj kvalitnú starostlivosť a potrebnú výživu. Aj s tým vám môže pomôcť náš výživový doplnok Kiniril.

Módna kaskáda

Kaskádový trend je vhodným pre tie z vás , ktoré majú jemnejšie, slabé a nepoddajné vlasy. Tento účes na týchto typoch dokáže urobiť hotové zázraky. Kaskádový strih jednoznačne ocenia ženy v každom veku. Dokážu vyzerať elegantne aj športovo, a sú tak vhodné na rôzne príležitosti. Postupka pre stredne dlhé vlasy dokáže vytvoriť bohatý objem. Tento účes je najvhodnejší pre tie z vás, ktoré máte prirodzene vlnité vlasy a ideálnym je aj pre tie, ktoré majú dlhé vlasy, ktorých sa nedokážu vzdať, ale túžia po nejakej zmene.

Aj páni budú trendoví

V 20. storočí už móda a trendy nie sú len doménou žien. Aj muži sa chcú odlišovať a byť v účesoch IN. Krátke módne zrážky môžu vyhovovať pánom, ktorí sú zaneprázdnení a nechcú svojim vlasom venovať až toľko pozornosti. Tento typ účesu je veľmi populárny práve preto, lebo vyžaduje minimálnu starostlivosť a vyzerá vždy upravene a elegantne. Pre pánov, ktorí sa s úpravou vlasov radi pohrajú je vhodný stredný typ zrážok, ktorý bude aj v roku 2020 na vrchole popularity. Extravagancia sa v novej dekáde pretaví aj do vlasového dizajnu. Trendové budú účesy so zakomponovaním vyholených vzorov po bokoch hlavy alebo v oblasti šije. Nastávajúce desaťročie prinesie dobrú správu aj pre tých, ktorí holdujú dlhším účesom. Moderné budú rozcuchané polodlhé strihy pôsobiace dobrodružne a nápadne.

Blond, blond, blond...

Hitom tejto sezóny budú všetky odtiene blond. Či už ste platinová blondína, alebo vaše vlasy majú teplejšie žltkavejšie odtiene, v tomto roku určite zažiarite. Pokiaľ ste prirodzená blondínka, tak máte vyhrané. Ak túžite po zmene, môžete skúsiť iný odtieň alebo melírovanie, ktoré sa teší stále väčšej popularite. Melíry sú vhodné pre dámy bažiace po oživení a ozvláštnení ich prirodzenej farby vlasov.

Lesklá strieborná, či farebná hriva

Ak aj vy patríte medzi tie odvážnejšie a túžite po výraznej zmene, určite vás poteší, že aj tento rok budú v móde úchvatné farby. Nebudú však tak pestré a krikľavé ako v minulej dekáde. Odtiene budú tento rok o niečo tlmenejšie. Čoraz väčšiu popularitu medzi ženami získava strieborný studený odtieň blond farby, ktorý medzi nezvyčajnými farbami koruny krásy bude hrať tento rok prím.

Zlaté odlesky na ozvláštnenie

Ak ste bruneta, čiernovláska alebo ryšavka, mohli by ste zvážiť medené odlesky vašej prirodzenej farby. Oceníte to obzvlášť v jasných a slnečných dňoch, keďže na slnku hádžu prekrásne zlatisté odtiene. Tento jednoduchý krok vášmu účesu dodá zaručený šmrnc.

Vykročte do nového roka s vynoveným vzhľadom! Ak je účes tým, čo nechcete v nadchádzajúcom období ponechať náhode, tieto trendy sú pre vás to pravé orechové.

Zdroj fotiek: Pinterest

Zaujal Vás tento článok?
Odporučte článok známym!