O nás

Sme tím ľudí s vášňou pre kvalitné produkty.

DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI

Naša spoločnosť bola založená v marci 2009 a už v roku 2010 sme na trh uviedli prvú radu výživových doplnkov. Tieto produkty sme v období rokov 2010 až 2016 distribuovali prostredníctvom distribučných spoločností a lekární. Od roku 2017 sa orientujeme aj na priamy predaj produktov užívateľom prostredníctvom e-shopu.

Sme „rodinná firma“, a preto nám záleží na spokojnosti každého jedného zákazníka. Sme úzky tím ľudí, ktorí so zanietením, láskou a náležitou starostlivosťou pracujú na neustálom zdokonaľovaní našich produktov a služieb.

Naše dlhoročné skúsenosti sú zárukou, že náš tím je maximálne kvalifikovaný a naše produkty ako aj procesy spĺňajú tie najprísnejšie legislatívne kritériá.

Naši zákazníci vedia, že náš prístup je osobný, a že každú jednu požiadavku vybavujeme promptne a s porozumením.

NAŠE CIELE

Pevné a zdravé vlasy, prirodzený objem, či žiarivý lesk sú prejavom dokonalej krásy. Zároveň si uvedomujeme, že nielen krásne vlasy, ale aj krásna a zdravá pleť a pevné nechty sú rovnako dôležité pre sebavedomie a psychickú pohodu každej ženy.

Nebolo by úžasné, ak by jediný produkt dopomohol ku kráse a zdraviu vlasov, pokožky aj nechtov?

Cieľom našej spoločnosti je, aby sa každá žena mohla cítiť krásna, sexi, sebavedomá a hlavne spokojná sama so sebou.

Preto dbáme na to, aby náš produkt KINIRIL bol komplexný, kvalitný a prírodný a svojím zložením patril medzi to najlepšie, čo môžete na trhu nájsť.

KVALITNÝ PRODUKT, KVALITNÉ SLUŽBY

Produkt KINIRIL je zmesou kvalitných prírodných surovín, vitamínov, minerálnych látok a rastlinných výťažkov a je navrhnutý tak, aby jeho účinok bol komplexný a vyvážený. Produkt je zaregistrovaný UVZ SR a spĺňa najprísnejšie požiadavky na kvalitu a bezpečnosť.

Jeho 33 aktívnych zložiek je zárukou spokojnosti aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Zásielky pripravujeme s náležitou zodpovednosťou v našich skladových priestoroch, ktoré splňajú prísne legislatívne kritéria.

Všetky produkty, ktoré nájdete na našej stránke mame vždy priamo v našom sklade, preto zásielky odosielame v deň prijatia objednavky alebo nasledujúci pracovný deň po prijatí objednavky.

Produkt si môžete objednať priamo na tejto stránke, často Vám k produktom poskytujeme zľavové akcie alebo darček k objednávke.

Náš prístup a komunikácia so zákazníkom sú osobné a promptné, ako rodinná firma dbáme na to, aby všetky Vaše požiadavky a otázky boli vybavené k Vašej spokojnosti.

Prihláste sa do nášho newslettra aby vám neunikli žiadne novinky a zľavy